Δωρεά δύο παιδικών χαρών στους Σαρακηνούς και στην Όρμα του Δήμου Αλμωπίας
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 2.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 1.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 3.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 41.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 5.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 6.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 7.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 8.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 9.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 10.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 11.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας 13.jpeg)
![](/images/2023/08/31/axion hellas δήμος αλμωπίας.jpeg)
Τίποτα δεν συγκρίνεται με τα παιχνίδια και τα γέλια των παιδιών, ειδικά όταν είμαστε ήσυχοι ότι παίζουν σε ένα κατάλληλα διαμορφωμένο και ασφαλές περιβάλλον. Με υπερηφάνεια η Axion Hellas εγκαινίασε σήμερα δύο παιδικές χαρές, στους Σαρακηνούς και στην Όρμα του Δήμου Αλμωπίας.
Η παιδική χαρά στον οικισμό των Σαρακηνών είναι δωρεά του ιδρυτικού μέλους της Axion Hellas και προέδρου της NEPTUNE LINES Μελίνας Τραυλού και η παιδική χαρά στον οικισμό Όρμας, είναι δωρεά των Γεωργίου Σουραβλά - Αριστείδη Ευσταθίου NAVARINO SA - Παναγιώτη Τσικόπουλου - Αφοι ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΕΒΤΕ. Καλή διασκέδαση σε όλα τα παιδιά της περιοχής!